AlzaPlus+ Deals
Amazing discounts within your reach. All you need is an active AlzaPlus+ membership 🤩
- The offer is valid from 22nd of September 2026 to the 4th of October 2026.
- Full terms and conditions of the campaign can be found here.
All from 23,314
COLGATE Max White One Coffee, Tea & Wine 3×75ml
309,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, with fluoride, mentol flavour, volume 225 ml, 3 toothpastes in the pack - 103 Kč/ks - from 1,373 Kč/1 l
WILKINSON Hydro 5 Ultimate + 1 pc
289,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Razor - for beard, private parts and armpit, shaving mechanism material: steel, black colour
SYOSS Glaze 300 ml
212,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hairspray - pro all hair types, provides protection from external influences, medium hold, volume 300 ml - 71 Kč/100 ml
SCHWARZKOPF TAFT Aloe Boost Moisturizing Spray 150 ml
220,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Styling Spray - for all hair types, protects from high temperature, volume 150 ml - 147 Kč/100 ml
SYOSS Intense Glaze 100 ml
241,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Serum - for nutrition and regeneration - 241 Kč/100 ml
Momini TwinHarmony wireless
3,339,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Breast Pump - electrical, gentle stimulation mode and ergonomic design
WILKINSON Intuition Quattro Sensitive XL Pack + 5 pcs
Great price
379,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Razor - for private parts, armpit and legs, shaving mechanism material: steel, violet colour, 5 attachments included - 76 Kč/pcs
YVES ROCHER Regenerating shampoo 100 ml
149,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for damaged, dry, weak, thinning and long hair, repair effect, deep cleansing, for extra shine, volume 100 ml, vegan, paraben-free, silicone-free and...
NIVEA AP B&W Authentic 50 ml
from
79,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antiperspirant - for women, roll-on,, protective and refreshing, long-lasting, against odor and for everyday use, 50 ml volume - from 198 Kč/100 ml
PERSIL Discs colour 42 pcs
450,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Washing Capsules all-purpose, for colour, removes stains while washing, maintain colour intensity and for routine maintenance, 42 pc(s) in package - 10.71 Kč/1 pc(s)
FLORENCINO Gardenia 510 g
249,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - floral scent, - 49 Kč/100 g
NIVEA Men Sensitive 150 ml
199,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleansing Gel - for men, for normal skin, suitable for mature skin, suitable for dry skin, suitable for sensitive skin, suitable for mixed and oily skins - 133 Kč/100 ml
YVES ROCHER Two-phase regenerating serum for night 30 ml
1,549,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 5,163 Kč/100 ml
WILKINSON Intuition 2in1 Soap and Shave Nourishing + 1 pc
249,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Razor - for private parts, armpit and legs, shaving mechanism material: steel, pink colour
BULLDOG Age Defense Eye Roll On 15 ml
299,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eye Cream - reduces dark circles and swelling, moisturizing - 1,993 Kč/100 ml
YVES ROCHER Regenerating mask 200 ml
269,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Mask for women, conditioner, for damaged, dry and long hair, 200ml volume, effect: hydration, nutrition and regeneration - 135 Kč/100 ml
PERSIL Discs Universal 42 pcs
450,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Washing Capsules all-purpose, for colour, white and black, removes stains while washing and for routine maintenance, 42 pc(s) in package - 10.71 Kč/1 pc(s)
REXONA Advanced Protection Thermocool Frozen Acai and Jasmine 150ml
119,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - spray, long-lasting, against odor and for everyday use, volume: 150 ml - 79 Kč/100 ml
LOBEY After Sun Milk 200ml
459,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
After Sun Milk - calming and moisturizing effect - 230 Kč/100 ml
YANKEE CANDLE Signature Balsam & Cedar Fireside 110g
Discounted -10 %
269,-
299,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - wood scent, - 245 Kč/100 g
ALMA Sensual - Nourishing Body and Hand Soap with Pink Clay and Goat's Milk 110g
250,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Bar Soap - suitable for sensitive, oily, normal, combination, dry and mature skin, cleaning and regenerating, travel and for everyday use, includes active ingredients such as shea...
AXE Number 10 FIFA 150ml
99,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for men, spray, protective, soothing and refreshing, long-lasting and against odor, volume: 150 ml - 66 Kč/100 ml
YANKEE CANDLE Signature Lemon Lavender 110g
Discounted -10 %
269,-
299,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit scent, - 245 Kč/100 g
BULLDOG Energizing Face Scrub 125 ml
149,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Facial Scrub - 119 Kč/100 ml