Free delivery
Alzaboxes and stores
AlzaPlus+ Deals
Amazing discounts within your reach. All you need is an active AlzaPlus+ membership 🤩
- The offer is valid from 22nd of September 2026 to the 4th of October 2026.
- Full terms and conditions of the campaign can be found here.
All from 22,483
Sponsored
Whiskas beef granules for adult cats 14 kg
869,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Kibble for small large breeds with low and with normal and with high activity, animal protein 30%, meat content in dry matter 4%, fat 12% - 62 Kč/1 kg
Sponsored
Whiskas chicken granules for neutered adult cats 14 kg
869,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Kibble for small large breeds with low and with normal and with high activity, animal protein 25%, meat content in dry matter 4%, fat 11.8% - 62 Kč/1 kg
Sponsored
Whiskas chicken granules for kittens 14 kg
869,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kibble for Kittens for small large breeds with low and with normal and with high activity, animal protein 38%, meat content in dry matter 4%, fat 13%, yeast - 62 Kč/1 kg
Sponsored
Whiskas tuna granules for adult cats 14 kg
869,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Kibble for small large breeds with low and with normal and with high activity, animal protein 4%, meat content in dry matter 4%, fat 12.5% - 62 Kč/1 kg
Our brand
AlzaErgo Chair Delta 1 black
Great price
7,990,-
In stock > 5 pcs
Office Chair - with synchro tilt and lock, lumbar and head support, armrests are height, top part rotation and orward/backward movement, plastic and revolving, ergonomic...
ASUS TUF Gaming A16 FA608UP-RV048Z Jaeger Gray (without adaptor)
Amazing Deal
38,653,-
Save 8,837,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gaming Laptop - AMD Ryzen 7 260, 16" IPS anti-glare 1920 × 1200 165 Hz, RAM 16GB DDR5, RTX 5070 8GB, SSD 512GB, numeric keypad, backlit keyboard, webcam, USB 3.2 Gen 2,...
+2 gifts with a value of 2,449,-
Philips Lumea Series 9900 SkinAI IPL BRI973/00
Great price
13,320,-
Save 179,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
IPL Epilator - for face, legs, private parts, back and body, 3 extension(s), 5 modes, power supply: mains (230V) and battery
Valve Steam Deck Console 256GB
14,990,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Game Console handheld - 7" IPS display, 1280×800, 60 Hz, luminance 400 Nits, SSD 256 GB, RAM 16 GB LPDDR5, no optical drive, weight 669 g, black colour
+Gift Travel Adapter Wontravel with a value of 129,-
AlzaPower Boost PRO ANC black
Great price
999,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Wireless Headphones - earbuds, with built-in microphones, True Wireless, hybrid active noise cancellation (ANC), closed-back design, Bluetooth 5.3, support for AAC, SBC, HFP, A2DP...
CANDY CCG3L517EB
Great price
7,499,-
Save 391,-
In stock > 5 pcs
Refrigerator - with freezer, energy efficiency class E, refrigerator capacity 187 l, freezer capacity 75 l, hinges on the right, 4 fridge shelves, 3 freezer trays, special features...
Meta Quest 3 (512 GB)
17,990,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
VR Goggles self-operating, 120 Hz, 110° field of vision, Wi-Fi and USB-C connection, package includes controller, microphone
Lenovo IdeaCentre Mini 01IRH10R
18,190,-
In stock > 5 pcs
Mini PC , Intel Core 5 210H 4,8 GHz, Intel Graphics, RAM 16GB DDR5, SSD 512GB, Without Optical Drive, Wi-Fi, HDMI and DisplayPort, 1× USB 2.0, Case Type: Mini Tower,...
+Gift Gift Lenovo warranty extension for 3 years, register within 14 days with a value of 1,499,-
OnePlus Pad Lite LTE 8GB/128GB Aero Blue
5,490,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tablet - display: 11" Full HD 1920 × 1200 IPS, MediaTek MTK G100 2,2 GHz, RAM: 8GB, internal memory: 128GB, 3G, 4G/LTE, webcamera 5Mpx+ 5Mpx, weight: 530, USB-C, Android 15
AlzaPower extension cord 230V 1 socket 10m white
Great price
499,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Extension Cable - E/F forks, 1 type E socket, current load up to 16 A (3 680 W), voltage 230 V AC, child protection caps, wire cross section 1,5 mm², PVC casing, curved ending,...
ASUS Vivobook 14 X1404VA-EB2281WZ Cool Silver (adapter not included)
11,414,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Laptop - Intel Core 3 100U, 14" IPS anti-glare 1920 × 1080, RAM 8GB DDR5, Graphics, SSD 256GB, copilot, backlit keyboard, webcam, USB 3.2 Gen 1, USB-C, WiFi,...
+3 gifts with a value of 2,199,-
Samsung 9100 PRO 2TB
12,999,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
SSD M,2 (PCIe 5,0 4x NVMe), TLC (Triple-Level Cell), theoretical lifespan 1200TBW
Free delivery
Alzaboxes and stores
Alzaboxes and stores
Google Pixel 10 Pro 128GB Obsidian
-3 % off new
20,590,-
New 21,374,-
Unsealed - in stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Mobile Phone 6,34" AMOLED 2856 × 1280, 120Hz, processor Google Tensor G5, RAM 16 GB, internal memory 128 GB, main camera 50 Mpx (f/1,68) + 48 Mpx (f/2,8) + 48 Mpx (f/1,7),...
LG FSR7A04WC
16,390,-
In stock > 5 pcs
Steam Washing Machine - with front loading, energy efficiency class A, washing capacity 10 kg, weighted energy consumption 46 kWh/100 cycles, weighted water consumption per cycle...
Canon PIXMA G3480 black
3,990,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Inkjet Printer - multifunctional, colour, A4, copier and scanner, black-and-white print speed of 11 PPM, colour print speed of 6 PPM, print resolution: 4800 x 1200 DPI, duplex,...
+Gift Gift Extend warranty to 3 years after registering with Canon within 30 days of purchase with a value of 1,-
Siguro Set of Pure Delight pots with smart lids, 10 pcs
Amazing Deal
2,999,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cookware Set - made of premium stainless steel, smart lids with strainer edges, pots with Easy Pour spouts, set contents and internal dimensions: saucepan 16×7.5cm (1.5L),...
100 mluvících obrázků Zvuky zvířat: Velká zvuková kniha
Amazing Deal
319,-
Save 38,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kniha
IMMAX NEO Smart electronic circuit breaker single phase 1-63 A, power metering, WiFi
499,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Switching Relay - for electrical installation, WiFi 2,4 GHz connection, power supply: Power plug, compatible with Apple Siri shortcuts, Google Home, Tuya, Lidl Home, Smartlife,...
Rowenta RH6A73WO X-PERT 7.60 Animal
Amazing Deal
3,499,-
Save 1,300,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Upright Vacuum Cleaner - animal hair, for all types of floors, charging time: 3 h, battery type: Li-ion, battery capacity: 3000 mAh, power input: 140W, operating time: 45...
KARL LAGERFELD Men EdT 100 ml
Amazing Deal
699,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eau de Toilette for Him - 699 Kč/100 ml