Obnovit stránku

Nikon

Nikon Day na showroomu v Holešovicích 2.10.2018!

Přijďte se v úterý 2.10 podívat na náš Holešovický showroom, kde bude probíhat Den se značkou Nikon, konkrétně s jejich fotoaparáty. Představena bude horká novinka Nikon Z7, kterou si budete moci sami vyzkoušet.

Nikon D3500 (PREVIEW)

Nikon se během prázdnin rozšoupl a představil další novinku, tentokrát v podobě zrcadlovky Nikon D3500. Největší změna se udála na poli ergonomie, kdy se ovládání sjednocuje s bezzrcadlovkami Nikon Z6 a Nikon Z7. Co dalšího se toho od předchůdce změnilo? Na to vám odpoví náš článek.

Nikon Z6 a Nikon Z7 (PREVIEW)

Nikon představil dvě dlouho očekávané novinky – bezzrcadlovky Nikon Z6 a Nikon Z7 s Full Frame senzorem Nikon FX, které mají rozlišení 24,5 Mpx (Z6) a 45,7 Mpx (Z7). Kdy budou tyto bezzrcadlovky dostupné a kolik budou stát? Vše se dozvíte v našem článku.

Nikon Coolpix P1000 je nový král mezi ultrazoomy

Nikon Coolpix P1000 přichází z nevídaným 125násobným optickým zoomem a sesazuje tak z trůnu doposud nejvýkonnější ultrazoom fotoaparát značky, model P900. Umožní také například nahrávání 4K/30fps videa s kombinací optické a digitální stabilizace. Na trh přijde v září tohoto roku.

Nikon 35mm f/1,8 AF-S DX (RECENZE)

Přinášíme vám recenzi objektivu Nikon 35mm f/1,8 AF-S DX, který vyhledávají jak amatéři tak profesionálové pro jeho malé rozměry, lehkost a léty prověřenou a vyladěnou optickou soustavu. K výše uvedeným kladům přidává navíc i některé příslušenství zahrnuté v ceně. Zjistěte jaké jsme mu dali výsledné ohodnocení!

Nakupte fotovýbavu a ušetřete až několik tisíc korun s akcí Cashback!

Téměř všichni výrobci fototechniky spustili svůj zimní cashback, tedy akci, v rámci které můžete při nákupu fotoaparátu či objektivu získat značnou část investovaných peněz zpět. Mrkěte, jaké zpětné bonusy si pro vás připravil Canon, Nikon, Olympus, Sony, Fujifilm, Pentax a Tamron a rozšiřte svoji stávající výbavu výhodně! 

Nikon D850 (RECENZE)

Ještě před začátkem oficiálního prodeje se nám na recenzi podařilo získat asi nejočekávanější fotonovinku tohoto roku, Fullframe zrcadlovku Nikon D850. Prohlédněte si ukázkové snímky v plné kvalitě (včetně RAW souborů) a zjistěte, jak fotoaparát hodnotí profesionál Michal Kupsa.

Recenze objektivu NIKKOR 10-20mm F4.5-5.6G AF-P VR DX

Jak v našem testu obstál NIKKOR 10-20mm F4.5-5.6G AF-P VR DX, levný širokoúhlý objektiv pro APS-C zrcadlovky od Nikonu? Je i přes svou váhu 230 gramů dostatečně robustní a optický kvalitní? Hodí se i pro natáčení videa? Odpovědi najdete unvitř recenze.

Recenze objektivu NIKKOR 70-300mm F4.5-5.6E AF-P ED VR

Michal Kupsa dostal do rukou zbrusu nový teleobjektiv NIKKOR 70-300mm F4.5-5.6E AF-P ED VR. V článku najdete jeho poznatky z praktického používání, porovnání s jeho předchůdcem a nechybí ukázkové snímky v plné kvalitě.

Nikon D7500 (RECENZE)

Michal Kupsa podrobil důkladnému testu naprostou novinku, Nikon D7500. Zajímá vás, jak hodnotí zpracování těla fotoaparátu, jeho funkce a obrazovou kvalitu za špatného osvětlení? Jaké novinky přináší oproti předchůdci D7200? Nahlédněte do našeho článku.

Nové širokoúhlé objektivy Nikon potěší nejen krajináře

Pokud vám v nabídce objektivů pro zrcadlovky Nikon nějaký chyběl, možná vaše požadavky uspokojí některý ze tří nově představených širokoúhlých objektivů.

Nikon D5600 (RECENZE)

Malá a lehká, přesto nekompromisní, taková je nová digitální zdrcadlovka Nikon D5600. Navíc vyniká dlouhou výdrží baterie. Nejdůležitější otázkou však zůstává – jak fotí? Odpověď najdete v naší recenzi, která obsahuje testovací snímky i detailní výřezy.

Recenze objektivu NIKKOR 70-200mm F4.0G AF-S VR ED

V poslední recenzi jsme se zaměřili na populární zoom objektiv NIKKOR 70-200mm F4.0G AF-S VR ED. Ačkoliv se jedná o starší kousek, pořád jde o jeden z nejlépe kreslících "dlouhých" objektivů, který se může srovnávat i s dvakrát dražšími modely.

Recenze Nikkor 70-300mm VR. Univerzální a dostupný teleobjektiv.

Společnost Nikon představila vedle základního objektivu Nikkor 18-55mm rovněž univerzální teleobjektiv Nikkor 70-300mm. Ten vyniká dobrými optickými vlastnostmi, kvalitní optickou stabilizací a nízkou hmotností. V naší recenzi zjistíte, zda má objektiv i nějaké zásadní nevýhody.

Recenze Nikon D3400. Dostupná vstupenka do světa fotografů.

Nový Nikon D3400 přejímá to nejlepší ze svého předchůdce. Malé, lehké a ergonomické tělo v kombinaci se špičkovou obrazovou kvalitou si zamilujete. Bude to však stačit vůči dnešní konkurenci? Zjistíte v naší recenzi.

Recenze digitální zrcadlovky Nikon D500

Nikon D500 udělal radost všem, kteří volali po nástupci Nikonu D300. Řada zrcadlovek D7xxx, která přišla po D300, části fotografů nepřirostla k srdci a volání po nástupci D300 tak znělo celých pět let. S tím je ale konec, Nikon D500 je tady. Pokud se o této nové profesionální APS-C digitální zrcadlovce chcete dozvědět více, jste na správném místě. 

Recenze Nikon D7200 - Evoluční vrchol DX

Nikon D7200 - nová vlajková loď digitálních zrcadlovek Nikon se snímačem DX.

P-DC1-WEB12