AlzaPlus+ Deals - Christmas Candles
Amazing discounts within your reach. All you need is an active AlzaPlus+ membership 🤩
- The offer is valid from 22nd of September 2026 to the 4th of October 2026.
- Full terms and conditions of the campaign can be found here.
All from 5
YANKEE CANDLE Signature Vanilla Flurries 567 g
Discounted -8 %
684,-
749,-
121 Kč/100 g
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - spicy and sweet scent, - 121 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature Holiday Winterfest 567 g
Discounted -8 %
684,-
749,-
121 Kč/100 g
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - wood scent, - 121 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature Holiday Winterfest 122 g
269,-
220 Kč/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - wood scent, - 220 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature Santa On Skis 122 g
Discounted -6 %
269,-
289,-
220 Kč/100 g
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - spicy and sweet scent, - 220 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature Summit Stargazing 122 g
269,-
220 Kč/100 g
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - floral scent, - 220 Kč/100 g