Obnovit stránku

Štvanice

E-kniha, česky
179 Kč
148 Kč bez DPH

Štvanice

Myslel si, že ty nejhorší věci už zažil... Již sedmá kniha s Mikem Syrovým.

Večerní setkání s náhodným kolemjdoucím se pro Mika Syrového změní v tragédii, která do základů rozmetá jeho dosavadní život.
Pachatele této nešťastné události se Miko rozhodne dopadnout za jakoukoli cenu a po jeho stopě se vydává s dalšími dvěma muži v zádech. Všichni tři jsou přitom již od začátku srozuměni s tím, že je při štvanici na uprchlíka nezastaví nejen hranice mezi státy či kontinenty, ale dokonce ani zákony, které až do té doby jako policisté chránili.

Napsali o knize Štvanice

"Totální bomba. Drsný, surový, temný a místy dost dojemný. A jdoucí až na samou dřeň. (Zatím) nejlepší věc, jakou jsem letos četl."

hodnocení na databazeknih.cz

"Je skvělé číst super detektivku, jejíž hlavní hrdina je Čech! Je to osvěžující po všech těch Nesboech a Keplerech... A klobouk dolů před Goffou, který se těmto autorům naprosto vyrovná. Moc mě to bavilo! Jdu do dalších autorových knih."

hodnocení na databazeknih.cz

"Štvanice, poslední a zatím nejlepší ze série, která je opravdu knihu za knihou lepší, byla opět velice čtivá. Stránky jen létají, zajímavý příběh s exotickým výletem a reálným řešením v situaci, do které by se nechtěl dostat nikdo z nás. Opravdu skvělé a už se těším na další knihy a případy bez neuvěřitelných zápletek."

hodnocení na databazeknih.cz

Martin Goffa

Dříve policista v Policii ČR (od druhé poloviny 90. let). Svou profesní dráhu začal jako pochůzkář, převážnou většinu kariéry strávil jako detektiv kriminální služby. Po patnácti letech řady policistů opustil. Nyní se zabývá obchodem a psaním. Žije v Praze. Píše pod pseudonymem

4,8
hodnotilo 6 zákazníků
100+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Formát a typ ochrany

Dostupný formát epub, mobi, pdf2
Druh ochrany social

Základní

Autor Martin Goffa
Jazyk česky
Počet stran 280 stran
Rok vydání 2017
Série Miko Syrový
Nakladatel Mladá fronta
Kód:  EK21787
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  978-80-204-4230-7
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
WEB18