Obnovit stránku
Aktuální rychlost doručení Alza prodejny Alzaboxy AlzaExpres Expresní doručení Partnerská odběrná místa Doručení na adresu
0-1 den 0-1 den 1-3 dny 0-1 den 2-3 dny 2-3 dny

Upozorňujeme na podvodné SMS, které lákají na nevyzvednuté výhry ze slosování. Více zde. 

OCZ Trion: levné SSD s optimalizovaným výkonem

Známá společnost OCZ si přichystala zbrusu novou modelovou řadu SSD disků Trion. V ní se ukrývají zajímavé kusy s různou kapacitou (120-960 GB), které představují vynikající poměr kvality a ceny. Pokud tedy plánujete rozšířit váš stroj o cenově dostupný, přesto však dostatečně rychlý a odolný SSD disk, pak je řada OCZ Trion určena právě pro vás.

SSD razantně zrychlí váš stroj

Vylepšit počítač nebylo nikdy tak snadné a zároveň dostupné. Stačí totiž vyměnit původní plotnový disk za nové SSD OCZ Trion a rázem vás udiví ohromný nárůst odezvy operačního systému i bleskové spouštění oblíbených programů.

Řada OCZ Trion vznikla ve spolupráci se společností Toshiba. Ta dodala moderní paměti typu A19 TLC i diskový kontrolér TC58. Velmi pěkný výkon se pohybuje na hodnotě 550 MB/s pro čtení a 450-530 MB/s pro zápis. Nejlépe na tom jsou varianty s větší kapacitou.

SSD disky, vysoké přenosové rychlosti, 550 MB/s pro čtení a 450-530 MB/s pro zápis

Díky tloušťce 7 mm pasuje i do notebooků

Velmi příjemným zjištěním je integrace technologie DevSleep, jež klidovém stavu snižuje spotřebu disků. To uvítají zejména majitelé notebooků. Kromě nárůstu rychlosti dojde i drobnému prodloužení výdrže baterie.

Vhodné do notebooku, šetří baterii notebooku

Společnost OCZ také garantuje objem zapsatelných dat, od kterého lze odvodit životnost disku. Například 120GB model má hodnotu TBW nastavenou na 30 TB, což je cca 27 GB zapsaných dat denně po dobu tří let. Každopádně záruka je nastavena na velmi nadstandardní hodnotu 60 měsíců, takže se rozhodně není čeho obávat.

i Postavte si počítač levně a sami
V našem podrobném návodu so dozvíte, jak sestavit počítač krok za krokem, a co všechno k tomu potřebujete.

Nový produkt na trhu = SSD disk od Intelu!

Novinkou na trhu je disk SSD Intel Optane , který nabízí až vesmírně zázračné výkony. Mezi výhody patří: zrychlení vašeho PC až o 28 %, zvýšení rychlosti načítání her až o 68 % a paměť 3D XPoint. Proti tomuto disku hovoří kapacita jen 16 a 32 GB a poměrně vysoká cena.  

OCZ
O firmě OCZ
SídloSan Jose, USA
Založena2014
Webové stránkywww.ocz.com
P-DC1-WEB23