Proteins Ostrava
This page includes all products from category Proteins that are in stock in our store Ostrava.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store.
Select a branch or a city
All from 20
Sponsored
PROM-IN CFM Pure Performance 2250g, chocolate
2,499,-
1,111 Kč/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein - whey, protein: 75 % 56 portions, chocolate flavour - 33 Kč/portion - from 1,111 Kč/1 kg
Sponsored
PROM-IN CFM Pure Performance 1000g, vanilla
1,249,-
1,249 Kč/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein - whey, protein: 79 % 25 portions, vanilla flavour - 38 Kč/portion - from 1,249 Kč/1 kg
GymBeam Protein Just Whey 1000 g, salted caramel
999,-
999 Kč/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein - whey multi-ingredient, protein: 75 % 33 portions, salted caramel flavour - 30 Kč/portion - from 999 Kč/1 kg
GymBeam Protein Just Whey 1000 g, chocolate milkshake
999,-
999 Kč/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein - whey multi-ingredient, protein: 75 % 33 portions, chocolate flavour - 30 Kč/portion - from 999 Kč/1 kg
PROM-IN CFM Pure Performance 2250g, vanilla
2,499,-
1,111 Kč/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein - whey, protein: 79 % 56 portions, vanilla flavour - 33 Kč/portion - from 1,111 Kč/1 kg
GymBeam Protein Just Whey 1000 g, vanilla ice cream
999,-
999 Kč/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein - whey multi-ingredient, protein: 75 % 33 portions, vanilla flavour - 30 Kč/portion - from 999 Kč/1 kg
Nutrend 100% Whey Protein 2250 g, chocolate + cocoa
2,499,-
1,111 Kč/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein - protein blend, whey, weight: 2250 g, flavour: chocolate and cocoa - 33 Kč/portion - from 1,111 Kč/1 kg
Vilgain Whey Protein 1000 g Vanilla
1,099,-
1,099 Kč/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein - whey, concentrate, 77% protein, 33 servings, vanilla flavour - 33 Kč/portion - from 1,099 Kč/1 kg
Nutrend After Training Protein, 540g, vanilla
Great price
489,-
906 Kč/kg
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein -, vanilla flavour - 41 Kč/portion - from 906 Kč/1 kg
Vilgain Clear Whey Isolate 500 g Strawberry lemonade
999,-
1,998 Kč/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein - whey, isolate, 84% protein, 20 servings, strawberry flavour - 50 Kč/portion - from 1,998 Kč/1 kg
Extrifit 100% Whey Protein 2 kg coconut
1,590,-
795 Kč/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein - whey, protein: 75 % 66 portions, coconut flavour - 24 Kč/portion - from 795 Kč/1 kg
NATU Poppy Protein RAW 200 g
from
91,-
495 Kč/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein - plant-based, protein: 37 % 6 portions, natural flavour - from 15.12 Kč/portion - from 495 Kč/1 kg
NATU Chia protein BIO and RAW 200 g
159,-
795 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein - plant-based, protein: 31 % 6 portions, natural flavour - 27 Kč/portion - from 795 Kč/1 kg
Nutrend Excelent Protein Bar gift pack 9 × 85 g, mix of flavours
449,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein Bar - suitable accessory for sports activity - 587 Kč/1 kg
Nutrend Protein Bar! 55 g, coconut
Great price
from
19.44
Save 2,-
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein Bar - 23 g protein per 100 g, manufacturer's energy value per 100 g is 419 kcal, weight 55 g, flavour coconut - from 418 Kč/1 kg
Vilgain Double Trouble Protein Bar 55 g Blueberry cheesecake
65,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein Bar - 29 g protein per 100 g, manufacturer's energy value per 100 g is 398 kcal, weight 50 g, flavour blueberry and cheesecake - 1,300 Kč/1 kg
Barebells Protein Salted Peanuts 55 g
from
53,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein Bar - 36 g protein per 100 g, manufacturer's energy value per 100 g is 370,22 kcal, weight 55 g, peanut flavour - from 1,182 Kč/1 kg
Vilgain Double Trouble Protein Bar 55 g Velvet Choco Almond
65,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein Bar - 29 g protein per 100 g, manufacturer's energy value per 100 g is 386 kcal, weight 50 g, flavour coconut and almond - 1,300 Kč/1 kg
OSHEE Protein Bar Raspberry & Almond 47 g
46,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein Bar - 920 Kč/1 kg
MaxiNutrition Soft Bars Caramel Banana 45 g
69,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein Bar - 4.31 Kč/ks - from 1,533 Kč/1 kg