Proteins Praha
This page includes all products from category Proteins that are in stock in our stores in Praha.
Save your time and the shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up in the branch. And the mobile app can even collect your order for you, so you can usually pick it up in our Budapest showroom within 5 minutes. Most of these products are delivered the same or next day with on-time and fast delivery, more details here.
Save your time and the shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up in the branch. And the mobile app can even collect your order for you, so you can usually pick it up in our Budapest showroom within 5 minutes. Most of these products are delivered the same or next day with on-time and fast delivery, more details here.
Products from category Proteins are in stock in Praha in these branches
Select a branch or a city
All from 38
Sponsored
PROM-IN CFM Pure Performance 2250g, chocolate
2,499,-
1,111 Kč/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein - whey, protein: 75 % 56 portions, chocolate flavour - 33 Kč/portion - from 1,111 Kč/1 kg
Sponsored
PROM-IN CFM Pure Performance 1000g, vanilla
1,249,-
1,249 Kč/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein - whey, protein: 79 % 25 portions, vanilla flavour - 38 Kč/portion - from 1,249 Kč/1 kg
GymBeam Protein Just Whey 2000 g, vanilla ice cream
1,999,-
1,000 Kč/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein - whey multi-ingredient, protein: 75 % 66 portions, vanilla flavour - 30 Kč/portion - from 1,000 Kč/1 kg
GymBeam Protein Just Whey 2000 g, chocolate milkshake
1,999,-
1,000 Kč/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein - whey multi-ingredient, protein: 75 % 66 portions, chocolate flavour - 30 Kč/portion - from 1,000 Kč/1 kg
GymBeam Protein Just Whey 1000 g, salted caramel
999,-
999 Kč/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein - whey multi-ingredient, protein: 75 % 33 portions, salted caramel flavour - 30 Kč/portion - from 999 Kč/1 kg
GymBeam Protein Just Whey 1000 g, chocolate milkshake
999,-
999 Kč/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein - whey multi-ingredient, protein: 75 % 33 portions, chocolate flavour - 30 Kč/portion - from 999 Kč/1 kg
PROM-IN CFM Pure Performance 2250g, vanilla
2,499,-
1,111 Kč/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein - whey, protein: 79 % 56 portions, vanilla flavour - 33 Kč/portion - from 1,111 Kč/1 kg
PROM-IN CFM Pure Performance 2250g, salted caramel
2,499,-
1,111 Kč/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein - whey, protein: 76 % 56 portions, salted caramel flavour - 33 Kč/portion - from 1,111 Kč/1 kg
GymBeam Protein Just Whey 1000 g, vanilla ice cream
999,-
999 Kč/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein - whey multi-ingredient, protein: 75 % 33 portions, vanilla flavour - 30 Kč/portion - from 999 Kč/1 kg
GymBeam Protein Just Whey 1000 g, white chocolate coconut
999,-
999 Kč/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein - whey multi-ingredient, protein: 75 % 33 portions, white chocolate and coconut flavour - 30 Kč/portion - from 999 Kč/1 kg
MyProtein Impact Whey Protein 1000g, unflavoured
899,-
899 Kč/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein - - 22 Kč/portion - from 899 Kč/1 kg
Nutrend 100% Whey Protein 2250 g, vanilla
2,499,-
1,111 Kč/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein - whey multi-ingredient, protein: 73 % 75 portions, vanilla flavour - 33 Kč/portion - from 1,111 Kč/1 kg
Amix Nutrition IsoPrime CFM Isolate, 2000g, Vanilla
Great price
2,179,-
Save 24,-
1,090 Kč/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein -, vanilla flavour - 38 Kč/portion - from 1,090 Kč/1 kg
MyProtein Soy Protein Isolate 1000 g, Vanilla
369,-
369 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein - Vegetable, soy, Vegan, 81% protein, 33 servings, flavour vanilla - 11.18 Kč/portion - from 369 Kč/1 kg
MyProtein Soy Protein Isolate 1000 g, Chocolate
369,-
369 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein - Vegetable, soy, Vegan, 81% protein, 33 servings, flavour chocolate - 11.18 Kč/portion - from 369 Kč/1 kg
Nutrend 100% Whey Protein 2250 g, chocolate + cocoa
2,499,-
1,111 Kč/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein - protein blend, whey, weight: 2250 g, flavour: chocolate and cocoa - 33 Kč/portion - from 1,111 Kč/1 kg
MyProtein Clear Whey Isolate 500 g, orange/mango
749,-
1,498 Kč/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein - whey, isolate, 80% protein, 20 servings, mango and orange flavour - 37 Kč/portion - from 1,498 Kč/1 kg
Vilgain Whey Protein 1000 g Vanilla
1,099,-
1,099 Kč/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein - whey, concentrate, 77% protein, 33 servings, vanilla flavour - 33 Kč/portion - from 1,099 Kč/1 kg
Nutrend 100% Whey Protein 2250 g, banana+strawberry
2,499,-
1,111 Kč/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein - whey multi-ingredient, protein: 73 % 75 portions, banana and strawberry flavour - 33 Kč/portion - from 1,111 Kč/1 kg
Reflex Plant Based Protein 600g, cacao & caramel
629,-
1,048 Kč/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein - plant-based, protein: 70 % 20 portions, cocoa flavour - 31 Kč/portion - from 1,048 Kč/1 kg
Reflex Plant Based Protein 600g, vanilla bean
629,-
1,048 Kč/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein - plant-based, protein: 70 % 20 portions, vanilla flavour - 31 Kč/portion - from 1,048 Kč/1 kg
Nutrend 100% Whey Protein 2250 g, cookies-cream
2,499,-
1,111 Kč/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein - whey multi-ingredient, protein: 73 % 75 portions, cookies flavour - 33 Kč/portion - from 1,111 Kč/1 kg
Vilgain Clear Whey Isolate 500 g Peach fuzz
999,-
1,998 Kč/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein - whey, isolate, 85% protein, 20 servings, peach flavour - 1,998 Kč/1 kg
Nutrend Delicious Vegan Protein 450 g, chocolate + hazelnut
489,-
1,087 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein -, chocolate and hazelnut flavour - 33 Kč/portion - from 1,087 Kč/1 kg