AlzaPlus+ Deals
Amazing discounts within your reach. All you need is an active AlzaPlus+ membership 🤩
- The offer is valid from 22nd of September 2026 to the 4th of October 2026.
- Full terms and conditions of the campaign can be found here.
All from 22,527
got2b Curlz curl defining gel 150 ml
227,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Gel - vegan, for wavy and curly hair, light hold, volume 150 ml - 151 Kč/100 ml
GILLETTE Venus Pro Smooth Sensitive 10 pcs + razor cover
1,319,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Replacement Blade Refill - women's, 5 blades, with moisturising pads, compatible with Gillette Venus series - 132 Kč/pcs - from 132 Kč/1 pc(s)
HEAD & SHOULDERS Deep Hydration 625 ml
249,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - for all hair types, hydrates, anti-dandruff, volume 625 ml - 40 Kč/100 ml
MIXA Anti-Reaction Soothing Milk Serum with Panthenol and Bisabolol, 30ml
329,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 1,097 Kč/100 ml
COLGATE Max White Purple Serum 40 ml
329,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Whitening Product - with micro-polishing minerals to remove surface stains with regular use, works from the first use, refreshing mint and citrus flavour
L'ORÉAL PARIS Revitalift Filler Hyaluron Plumping Gel Cream for Oily to Combination Skin, 50ml
329,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Cream for women daily, skin type: oily, effect: moisturising and matte, 50 ml - 658 Kč/100 ml
Alma Natural Cosmetics Hébé Acne and Problematic Skin Serum 30ml
890,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 2,967 Kč/100 ml
GARNIER Micellar Cleansing Water with Salicylic Acid for Oily Skin, 400ml
209,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Micellar Water -, for combination and oily skin, removes make-up and cleanses - 52 Kč/100 ml
SCHWARZKOPF Taft Power 400 ml
234,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hairspray - vegan, pro all hair types, provides protection from external influences, extra strong hold, volume 400 ml - 59 Kč/100 ml
ALWAYS Platinum Day 14 pcs + Secure Night 10 pcs
169,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sanitary Pads - menstrual, anatomically shaped, antibacterial and neutralises odours - 7.04 Kč/1 pc(s)
HERBAL ESSENCES Repair with Moroccan Argan Oil 650 ml
249,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo , - for all hair types nourishes, for extra shine, volume 650 ml, vegan, silicone-free - 38 Kč/100 ml
L'ORÉAL PARIS Revitalift Laser Dark Spot Serum, 50ml
489,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 978 Kč/100 ml
PRIMASOFT towel ZZ grey, 5000 pcs (20× 250 pcs)
549,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hand Paper Towels - one-layer - 0.11 Kč/1 pc(s)
Momini Milk Formula Elite
4,779,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Milk Maker -
LOBEY Anti-acne serum 30 ml
609,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 2,030 Kč/100 ml
BREF Power Aktiv Gel Flower 750ml
74,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Cleaner - floral fragrance, chlorine-free, antibacterial, descaling, weight 761 g - 99 Kč/1 l
YANKEE CANDLE Signature Autumn Daydream 110g
Discounted -6 %
269,-
289,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fresh scent, - 245 Kč/100 g
HEAD & SHOULDERS Men Ultra Sport Fresh 300 ml
159,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - for all hair types, hydrates, anti-dandruff, volume 300 ml - 53 Kč/100 ml
NIVEA UV Fluid Derma Skin Clear 40 ml
259,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Facial Sunscreen - immediate brightening and skin tone unifying effect
PROTEX Ultra refill 900 ml
229,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Liquid Soap - disinfectant, suitable for normal skin, antibacterial and moisturising, fresh fragrance, suitable for men, women, and children, volume 900 ml - 25 Kč/100 ml
LOBEY Concentrated Anti-age Serum 30 ml
1,249,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 4,163 Kč/100 ml
YVES ROCHER Conditioner for more volume 200 ml
199,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: nutrition, best for hair type: for all hair types - 100 Kč/100 ml
TWISTSHAKE Rinsing container for bathtub
486,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Container - for rinsing head and hair, designed for children, prevents water from entering the eyes, BPA and BPS-free material
Weleda Love Pink Shower Cream 200 ml
199,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Cream - for women, suitable for normal skin, moisturising, no artificial colours and aluminium-free, 200 ml volume - 100 Kč/100 ml