AlzaPlus+ Deals
Amazing discounts within your reach. All you need is an active AlzaPlus+ membership 🤩
- The offer is valid from 22nd of September 2026 to the 4th of October 2026.
- Full terms and conditions of the campaign can be found here.
All from 23,296
Alma A Touch of Tenderness - Softening Lavender Cream for Dry and Cracked Hands 65ml
540,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Hand Cream - universal use for anybody, for cracked skin, irritated skin and dry skin, moisturising, protective, regenerating and nourishing, vegan, active ingredients include...
YANKEE CANDLE Signature White Spruce & Grapefruit 110g
Discounted -6 %
269,-
289,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit scent, - 245 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature Lemon Gelato 110 g
Discounted -10 %
269,-
299,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit scent, - 245 Kč/100 g
Alma Natural Cosmetics Ylang Ylang Tinted Lip Balm in a Red Shade 12g
220,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Lip Balm nourishing, regenerating, scent: fragrance free, active ingredients: mango butter
YANKEE CANDLE Signature Sun & Sand 110g
Discounted -10 %
269,-
299,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - floral scent, - 245 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature Silver Sage & Pine 110g
Discounted -10 %
269,-
299,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - wood scent, - 245 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature Vanilla Lime 110g
Discounted -10 %
269,-
299,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - spicy and sweet scent, - 245 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature Red Apple Wreath 110g
Discounted -6 %
269,-
289,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit scent, - 245 Kč/100 g
Alma Natural Cosmetics Aeterna Anti-ageing Serum for Wrinkles and Pigment Spots 30ml
890,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 2,967 Kč/100 ml
Alma Natural Cosmetics Baubó Soothing Serum for Sensitive Skin Against Redness, Veins and for Renewa
890,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 2,967 Kč/100 ml
Alma Natural Cosmetics Ame Hyaluronic Serum Intensive Hydration and Skin Smoothing 30ml
890,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 2,967 Kč/100 ml
YVES ROCHER Anti-wrinkle and anti-puffy eye treatment 14 ml
New arrival
949,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eye Gel - - 6,779 Kč/100 ml
YANKEE CANDLE Signature Salted Coconut 110g
Discounted -10 %
269,-
299,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit scent, - 245 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature Starfruit & Sunshine 110g
Discounted -10 %
269,-
299,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit scent, - 245 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature Tangerine & Vanilla 110g
Discounted -10 %
269,-
299,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit scent, - 245 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature Lavender Vanilla 110g
Discounted -10 %
269,-
299,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - floral scent, - 245 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature Dried Lavender & Oak 110g
Discounted -10 %
269,-
299,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - wood scent, - 245 Kč/100 g
YVES ROCHER Double Action Concentrate 30 ml
New arrival
1,590,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 5,300 Kč/100 ml
YVES ROCHER Firming Anti-Wrinkle Serum 30 ml
New arrival
1,390,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 4,633 Kč/100 ml
Alma Natural Cosmetics Áine Rejuvenating Anti-Wrinkle Serum for Smoothing and Firming the Skin 30ml
1,090,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 2,180 Kč/100 ml
Alma natural cosmetics Sántí Soothing and Firming Cream with Linden and Fermented Lactobacilli 50ml
990,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Face Cream for women daily and night, skin type: sensitive, normal and mixed, effect: soothing, regenerating and lifting, 50 ml - 1,980 Kč/100 ml
WELEDA Junior fluoride dental gel
-6 % off new
139,-
New 149,-
Unsealed - in stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - protects against tooth decay, strengthens tooth enamel
Pietro Filipi 2PACK women's high heavy (2PUW14) S
-9 % off new
1,209,-
New 1,329,-
Unsealed - in stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Period swimwear
Momini MilkySilky Wireless
2,859,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Breast Pump - electrical, suction intensity setting options and ergonomic design