AlzaPlus+ slevy - Lepidla na zuby
Parádní slevy máte na dosah. Stačí mít aktivní členství AlzaPlus+ 🤩
- Termín konání akce: 22. 9. do 4. 10. 2026.
- Kompletní podmínky kampaně najdete zde.
Vše z 8
COREGA Max upevnění + utěsnění 2× 40 g
259,-
324 Kč/100 g
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Lepidlo na zuby pomáhá bránit pronikání a ulpívání zbytků jídla pod náhradou - 130 Kč/ks - od 324 Kč/100 g
COREGA OM Pro zubní náhradu Original extra silný XL 2× 70 g
329,-
235 Kč/100 g
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Lepidlo na zuby zlepšení retence a stability u nejlépe padnoucích zubních náhrad - 165 Kč/ks - od 235 Kč/100 g
BLEND-A-DENT Complete Fixační Na Zubní Náhradu 2× 47 g, Original
Super cena
165,-
176 Kč/100 g
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Lepidlo na zuby - pro fixaci zubní náhrady, chrání dásně před mechanickým třením, jemná mátová příchuť, v balení 2 ks - 82 Kč/ks - od 176 Kč/100 g
BLEND-A-DENT Complete Fixační Na Zubní Náhradu 47 g, Neutral
99,-
211 Kč/100 g
Skladem > 20 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Lepidlo na zuby zajišťuje po celý den silnou fixaci a protože mezi dásněmi a zubní náhradou vytváří měkkou vrstvu - 211 Kč/100 g
Blend-a-dent Plus Unbeatable Bite fixační krém na zubní náhradu 2 × 40 ml
Cenová bomba
200,-
Ušetříte 49,-
250 Kč/100 g
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Lepidlo na zuby - dlouhodobá silná fixace, pro úplné a částečné zubní náhrady, snadné a přesné nanášení, vysoký komfort, bez příchuti, 2 × 40 ml - 250 Kč/100 g
BLEND-A-DENT Complete Fixační Na Zubní Náhradu 47 g, Fresh
129,-
274 Kč/100 g
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Lepidlo na zuby zajišťuje po celý den silnou fixaci a protože mezi dásněmi a zubní náhradou vytváří měkkou vrstvu - 274 Kč/100 g
Blend-a-dent Plus Unbeatable Bite fixační krém na zubní náhradu 40 ml
135,-
338 Kč/100 g
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Lepidlo na zuby - dlouhodobá silná fixace, pro úplné a částečné zubní náhrady, snadné a přesné nanášení, bez příchuti, vysoký komfort, 40 ml - 338 Kč/100 g
Blend-a-dent Ultimate Fresh fixační krém na zubní náhradu 40 ml
150,-
375 Kč/100 g
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Lepidlo na zuby - dlouhodobá silná fixace, pro úplné a částečné zubní náhrady, jemná mátová příchuť, snadné a přesné nanášení, vysoký komfort, 40 ml - 375 Kč/100 g