Instant Teas Moya
Instant Teas Moya – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.cz.
Continue
All from 24
Moya Premium Complete Matcha Ceremonial Kaze Tea Gift Set
1,890,-
63,000 Kč/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Matcha Set
Moya Premium Finest Organic Japanese Matcha Tea 250g Pouch
2,990,-
11,960 Kč/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Matcha - the highest quality premium grade organic matcha from the 1st harvest, 250g - 11,960 Kč/1 kg
Moya Premium Organic Japanese Matcha Tea 30g in a Tube
589,-
19,633 Kč/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Matcha - premium grade organic matcha from the 1st harvest, 30g in a tube - 19,633 Kč/1 kg
Moya Traditional Japanese Organic Matcha with a Delicate Flavour 250g
2,490,-
9,960 Kč/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Matcha - a higher quality grade of Moya Matcha TRADITIONAL, 250g - 9,960 Kč/1 kg
Moya Daily Japanese Matcha Tea 250g
1,449,-
5,796 Kč/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Matcha - high-quality Japanese organic matcha from the 2nd and 3rd harvests with a strong green tea flavour, 250g - 5,796 Kč/1 kg
Moya Japanese Matcha Daily Tea 50g
389,-
7,780 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Matcha - high-quality Japanese organic matcha from the 2nd and 3rd harvest with a strong green tea flavour, 50g - 7,780 Kč/1 kg
Moya Premium Hojicha Green Tea Powder 100% Organic 100g
389,-
3,890 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - 3,890 Kč/1 kg
Moya Traditional Japanese BIO Matcha with a Fine Flavour 50g
549,-
10,980 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Matcha - a higher quality grade of Moya Matcha TRADITIONAL, 50g - 10,980 Kč/1 kg
Moya BIO Traditional Matcha Tea To Go! Weekly Pack 7 × 1.5g
199,-
18,952 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Matcha - Matcha tea in a weekly To Go! pack 7×1.5g - 18,952 Kč/1 kg
Moya BIO Traditional Matcha Tea in a practical To Go! pack 24 × 1.5g
549,-
15,250 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Matcha - Japanese higher quality grade Moya Matcha TRADITIONAL, 24× 1.5g - 15,250 Kč/1 kg
Moya Traditional Japanese Organic Matcha from the 1st and 2nd Harvest 30g Tube
390,-
13,000 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Matcha - superior quality BIO Moya Matcha TRADITIONAL, 30g in a tube - 13,000 Kč/1 kg
Moya Japanese Green Matcha Tea for Daily Drinking 30g in a Tube
290,-
9,667 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Matcha - high-quality Japanese organic matcha from the 2nd and 3rd harvests with a strong green tea flavour, 30g in a tube - 9,667 Kč/1 kg
Moya Japanese Tea Gift Set with Kaze Blue Chawan
1,390,-
46,333 Kč/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Matcha Set
Moya Hojicha Premium Green Tea Powder 100% Organic 250g
799,-
3,196 Kč/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - 3,196 Kč/1 kg
Moya Japanese Culinary Matcha 100 g Value Pack
389,-
3,890 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Matcha - high-quality Japanese organic culinary grade Moya Matcha from the third, autumn harvest, with a strong tea flavour and full body, 100g - 3,890 Kč/1 kg
Moya BIO Matcha Daily Organic Green Tea Weekly Pack 7 × 1.5g
149,-
14,190 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Matcha - high-quality Japanese organic matcha from the 2nd and 3rd harvest with a strong green tea flavour, 7×1.5g - 14,190 Kč/1 kg
Moya Premium Hojicha Green Tea Powder 100% Organic 1kg
1,949,-
1,949 Kč/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - 1,949 Kč/1 kg
Moya BIO Japanese Culinary Matcha for Baking and Cooking 250g
849,-
3,396 Kč/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Matcha - high-quality Japanese organic culinary grade moya matcha from the third, autumn harvest, with a strong tea flavour and full body, 250g - 3,396 Kč/1 kg
Moya BIO Organic Matcha Daily Green Tea with Natural Energy 24 × 1.5g
399,-
11,083 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Matcha - high-quality Japanese organic matcha from the 2nd and 3rd harvest with a strong green tea flavour, 24×1.5g - 11,083 Kč/1 kg
Moya Traditional Japanese Organic Matcha with a Fine Flavour 1kg
7,590,-
7,590 Kč/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Matcha - a higher quality grade of Moya Matcha TRADITIONAL, 1000g - 7,590 Kč/1 kg
Moya BIO Japanese Culinary Matcha for Baking and Cooking 1kg
3,190,-
3,190 Kč/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Matcha - high-quality Japanese organic culinary grade moya matcha from the third, autumn harvest, with a strong tea flavour and full body, 1000g - 3,190 Kč/1 kg
Moya Daily Japanese Matcha Tea 1kg
4,190,-
4,190 Kč/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Matcha - Japanese organic matcha from the 2nd and 3rd harvest, 1000g - 4,190 Kč/1 kg