Obnovit stránku

Naše pobočky jsou aktuálně otevřeny od pondělí do soboty pouze pro výdej zboží.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 347 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny, od pondělí do soboty.

Recenze operačních pamětí

G.SKILL TRIDENT Z F4-4000C16D-32GTZR a F4-3600C18D-64GTZN (HERNÍ TESTY)

Operační paměti, které nebudou brzdit procesor a naopak z něj vytáhnou i tu poslední kapku šťávy, jsou základem každého pořádného gaming PC. V dnešní recenzi se podíváme na dva paměťové kity od G.SKILLu o kapacitě 32 GB a 64 GB za skoro totožnou pořizovací cenu. V čem spočívají rozdíly mezi těmito dvěma paměťovými kity a jaký je jejich reálný dopad v herním prostředí napříč třemi rozlišeními, to vše se dočtete v následující recenzi a testech.

Patriot Viper 4 Blackout Series 4000 a 4400 MHz (HERNÍ TESTY)

Pořádně výkonné operační paměti tvoří neopomenutelnou část každého herního stroje. A jak letí čas, tak letí vzhůru dosahované rychlosti paměťových kitů DDR4. A co víc, v poslední době jejich pořizovací cena nabírá naopak druhý směr a dnes už si můžete koupit pořádně výkonný kit za pár korun. V dnešní recenzi se podíváme na Viper 4 od Patriotu s takty 4000 a 4400 MHz. Porovnáme rozdíly výkonu na defaultu a po ručním, důkladném odladění, které je potřeba k tomu, abychom z AMD Ryzen 9 3900X vymáčkli i tu poslední kapku výkonu.

G.SKILL Trident Z Royal RGB (RECENZE A TESTY) – královské DDR4 paměti s luxusním designem

Rychlé a výkonné operační paměti nejsou pouze jedním z nejdůležitějších komponentů v počítači, ale jsou zároveň i tím nejvýraznějším designovým prvkem v každé pořádné herní sestavě. Paměti G.SKILL Trident Z Royal RGB  jsou jedny z nejluxusnějších pamětí, které se dají sehnat. Co ale jejich výkon?

ADATA XPG SPECTRIX D80 3200 MHz (RECENZE A TESTY)

Pořádné herní PC se dnes neobejde bez vysokofrekvenčního paměťového kitu. XPG SPECTRIX D80 je nejvyšší řada RAM od ADATA. V recenzi jsme se zaměřili na herní testy jako PUBG, CS: GO a další. Jaký vliv mají tyto paměti na FPS a na hladký průběh hry?

G.SKILL Sniper X 3400 MHz – rychlé DDR4 paměti pro AMD Ryzen (RECENZE A TESTY)

AMD Ryzen se neobejde bez rychlých pamětí. Super volbou je DDR4 paměťový kit od známého výrobce G.SKILL v modelu Sniper X 3400 MHz CL16. Jak obstál v naší sadě herních a pracovních benchmarků? A proč jsou vlastně pořádné výkonné paměti pro AMD platformy tak důležité? Více v naší recenzi!

G.Skill FlareX 3200 MHz, DDR4 paměť pro AMD Ryzen (RECENZE A TESTY)

Otestovali jsme DDR4 paměťový kit od renomovaného výrobce G.SKILL, model FlareX 3200 MHz CL14. Jak si vedl v sadě benchmarků? Jak dopadl v náročných PC hrách? A proč se AMD platformy bez výkonných DDR4 pamětí jednoduše neobejdou? Dozvíte se v naší recenzi!

T-FORCE XTREEM 4000C18 (RECENZE A TESTY)

Herní PC si zaslouží rychlé operační paměti. O to víc, pokud to s hraním myslíte opravdu vážně, třeba i profesionálně. Jaký vliv má paměťový kit T-FORCE XTREEM operující na 4000 MHz na FPS, vytížení grafické karty a kvalitu snímkové frekvence? Více v dnešním testu.

Corsair Dominator Platinum 8GB (2x4GB) 4000MHz (RECENZE A TESTY)

4000 MHz na DDR4 se pomalu stává standardem, a jelikož nám 5000 MHz skoro klepe na dveře, podíváme se na to, jaký reálný přínos tak vysoké frekvence mají a jak škálují ve hrách a při běžné práci. Dnes v podání Corsair Dominator Platinum 4000 MHz CL19.

HyperX Predator 3600 MHz CL17 (RECENZE A TESTY)

Toužíte dostat z vašeho herního PC naprosté maximum? Paměťový DDR4 kit HyperX Predator s XMP profilem na 3 600 MHz je tím správným krokem. Zajímají vás rozdíly mezi 3600 MHz a 2400 MHz? V naší recenzi jsme paměť RAM testovali v benchmarcích a PC hrách!

G.Skill TridentZ 3200MHz CL16 RGB – mají paměti RAM vliv na výkon?

Kdysi dávno platilo, že frekvence operačních pamětí nemá vliv na výkon počítače. Je tomu ale stále tak? V recenzi paměťových modulů DDR4 TridentZ od věhlasného výrobce G.Skill si ukážeme, že pravda je možná už trochu jinde. Paměti RAM jsme testovali na PC hrách a Benchmarcích.

P-DC1-WEB23